Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı Dinlemedi

Takip Et:
Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı Dinlemedi
Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı Dinlemedi

Geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandıran Hande Erçel ve Murat Dalkılıç ortak dostlarının düğün merasiminde pişti oldu. Gecenin sonunda Murat Dalkılıç şarkı açıkladı, Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı dinlemedi.

Hande Erçel kimdir?

Murat Dalkılıç Kimdir?

Pişti Oldular

Geçtiğimiz aylarda iki senelik ilişkilerini noktalayan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ortak bir dostlarının düğün merasimlerinde pişti oldular.
Acılar içindedir, gittiğin günden beridir. Bitsin artık vicdanım, hasret geceleri” sözleriyle ‘Hasret Geceleri’ isimli şarkısını seslendirdi. Hande Erçel Murat Dalkılıç’ı dinlemedi ve  Dalkılıç’ın şarkıyı açıkladığı esnada telefonla ilgilendi.

Sosyal Medya Hesabından Paylaştı

Ayrılıkları sonrası bir çok iddia gündeme düşerken Hande Erçel Murat Dalkılıç ile ilişkilerini tamamladığını sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaşmıştı;

“Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek ismine mevzuya açıklık getirerek, Murat’la ilişkimizi arkadaşça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunu seziyorum.

Hande Erçel, Kerem Bürsin Ile Aşk İddialarına Karşı Beklenen Yanıtı Verdi..

Murat, yaşamımın en güçlü günleri olarak andıracağım zamanlarımda yalnızca sevgili değil, bana arkadaş olmuş, yol dostluğu yapmış değerli biridir.
Kerem Bürsin ise Ezgi Mola’nın Tanınmış Şahısları Beğeniyorum isimli Youtube programında Hande Erçel’e methiyeler yağdırmıştı. Kerem Bürsin’in Hande Erçel’e açıkladığı o sözler;

“Müthiş bir insan. Takımda seni motive ediyor, takımı motive ediyor, hiç söylenmiyor. Benden çok daha fazla çalışıyor şuan. Herkesle mükemmel. Bu mevzuda kendimi çok bahtlı seziyorum. Sıfır benlik. Çok samimi olacağım hiç beklemiyordum. Bakalım neyle karşılacağız dedim.