Magazin

Hande Erçel mest oldu!

Yeni sezonun açılmasıyla birlikte ünlü oyuncular da bir bir televizyonda iddialı yapımları ile yer almaya başladı. Kimi diziler ise yeni çekilmeye başladı. Azize de çekimlerine yeni başlanan dizilerden. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un başrolünde olduğu dizinin çekimleri dün başladı. 1 aydır toplantı yapan ve hazırlıklarla uğraşan ekip, startı  vermiş oldu. Azize’nin hazırlıklarından ilk pozu Hande Erçel ve Buğra Gülsoy yönetmenleri Volkan Kocatürk ile vermişti.

BİR BUKET ÇİÇEKLE GELEN MUTLULUK 

Halka dizisinden sonra ekranlara vermeden yeni bir projeyle hayranlarının karşısına çıkacak olan Hande Erçel, önceki gün setteydi. Güzel oyuncu, ilk set gününde arkadaşları tarafından yollanan çiçekle fotoğraf çekilerek sosyal medyadan paylaştı. Oyuncunun çiçeği alınca ki mutluluğu fotoğraflara yansıdı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde yayınlanan Azize dizisinin afiş fotoğraflarının ardından Hande Erçel ve Buğra Gülsoy’un uyumu merak konusu oldu. İlk kez bir projede bir araya gelen ikilinin partner olacağı açıklandıktan sonra iki ünlü oyuncunun hayranları da bu duruma yorum yapmaya başlamıştı. Son olarak Kızım dizisinde yer alan Buğra Gülsoy ve TRT’de yayınlanan Halka’nın Müjde’si Hande Erçel’i birbirine yakıştıranlar dışında alakasız bulanlar da var. Koyu Hande Erçel hayranları ise halen Erçel’i Tolga Sarıtaş ile ekranlarda görmek istiyor. Hande Erçel’in yıldızının parladığı dizi olan Güneşin Kızları’nda birlikte oynadığı Tolga Sarıtaş ve güzel oyuncunun uyumu o dönem ve sonrasında çok konuşulmuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu