Magazin

Hande Erçel gönülleri fethetti!

Bugün yayın hayatına başlayan Azize dizisi ile televizyon izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanan Hande Erçel, kazandığı parayı ihtiyaç sahipleri ile paylaşan ünlülerden.. Yaklaşık 1 yıl önce annesi Aylin Erçel’i kanser hastalığı sebebiyle kaybeden güzel oyuncu, kendisi ile aynı kaderi yaşayan minikler için kolları sıvadı. Annesini kaybeden, maddi durumu yerinde olamayan çocuklar için 250 bin lira bağışlayan Hande Erçel, minikleri sevindirdi.

Buğra Gülsoy ile kameralar karşısına geçen Hande Erçel, bugün Kanal D ekranlarında Azize ile ilk sınavını verecek. Aynı zamanda İbrahim Çelikkol ve Bensu Soral gibi oyuncularla Mesti Aşk isimli filmde oynayacak olan ünlü oyuncu, böylelikle hem televizyonda hem de sinemada boy gösterecek. Erçel, geçtiğimiz günlerde bir kozmetik firmasının yüzü olmuş ve 750 bin lira kazanmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu