Medya

Hande Erçel Bollywood’a gidiyor!

Adı son olarak ‘Kurşun’ dizisinde Engin Altan Düzyatan’ın partneri olacağı yönünde çıkan haberlere konu olan Hande Erçel hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. ‘Halka’ dizisinden ayrılan ve ‘Kurşun’ dizisi için Most Prodiction ile görüştüğü konuşulan güzel oyuncunun Bollywood yapımı bir filmde oynayacağı öne sürüldü.

ÇEKİMLER KASIMDA BAŞLAYACAK

Bollywood yıldızlarının da fotoğrafçısı olan Viral Bhayani iddiasına göre ünlü yönetmen Rahul Mishra tarafından çekilecek bir filmde oynayacak olan Erçel, filmin çekimlerin kasım ayı itibariyle başlayacak. Konusu ve diğer oyuncuları henüz öğrenilemeyen filme büyük bir firmanın sponsor olduğu da konuşulanlar arasında.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu