Hande Erçel annesi hakkında ilk kez konuştu!

Hande Erçel geçtiğimiz aylarda vefat eden anne Aylin Erçel hakkında suskunluğunu bozdu...

Takip Et:
hande_ercel_annesinin_vefatindan_sonra_ilk_kez_konustu

Ünlü oyuncu Hande Erçel, dünyaca ünlü bir kadın dergisine röportaj verdi. Erçel, geçtiğimiz aylarda kanser tedavisi gören fakat kansere yenik düşüp vefat eden anne Aylin Erçel’i anlattı.

Yayınlanan dergide kapak yüzü olan Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel, Ocak ayında uzun süredir verdiği kanser mücadelesine yenik düşüp hayatını kaybetmişti. Hande Erçel annesi vefat etmeden önce sık sık verdiği röportaj ve sosyal medya da insanları donör olmaya davet ediyordu. Kendisininde donör olacağını söylediği Hande Erçel, anneciği için çare olamadı ve anne Aylin Erçel 48 yaşında hayata gözlerini yumdu. Annesinin kötü olduğu haberini ölüm haberinden bir gün önce öğrenen Hande Erçel, yeni başlayacak olan dizinin setinde çalışırken, seti bırakıp apar topar hastaneye koşmuştu. Annesinin ölümüyle ayakta durmakta güçlü çeken Hande Erçel, kullandığı sakinleştirici ve direnç sağlayan ilaçlar ile ayakta kalıyordu.

Annesinin cenazesine bir çok ünlü isim katılırken Hande Erçel’e en büyük destek eski sevgilisi Murat Dalkılıç’tan gelmişti. Hande verdiği Röportajda bu konuları konuşmak istemediğini fakat söylemek istediği çok şey olduğunu söyledi. Bu zor günleri çalışarak geçirdiğini söyleyen Erçel, hayatı acıyla kabullenmeye çalıştığını söyledi. Bu zamanlarda en büyük destekçilerinin babası ve ablası olduğunu ifade eden Erçel, annesinin vefatı için tarifsiz bir duygu içerisinde olduğunu söyledi. Anne Aylin Erçel’i çok özlediğini belirten Hande Erçel, annesi hakkında konuşmayı sonlandırdı.