Magazin

Hande Doğandemir’in yeni sevgilisi de oyuncu!

Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Yağmur Tanrısevsin ile birlikte Güneşi Beklerken dizisi oynayan Hande Doğandemir, bu dizi ile adını duyurmuş ve geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Yakaladığı bu çıkış sonrası kariyerinde bekleneni veremeyen Hande Doğandemir, geçtiğimiz sezon yer aldığı dizilerle de umduğunu bulamamıştı. Sezona Can Kırıkları ile başlayan ünlü oyuncunun dizisi reyting alamadığı için yayından kaldırıldı. Sezon ortasında ‘Yüzleşme’ dizisi ile anlaşan Doğandemir, dizinin çekimleri için Antalya’da bulunmuştu. Fakat güzel oyuncunun aynı sezondaki ikinci dizisi de reyting yüzünden birkaç bölüm sonra final yaptı.

Yeni sezonda yeni bir projede yer alıp almayacağı bilinmeyen ünlü oyuncunun Craft Tiyatro ile anlaşmıştı. Burada kendisi gibi oyuncu olan Kerem Arslanoğlu ile tanışıp, yakınlaşan Hande Doğandemir, Arslanoğlu ile yeni bir aşka yelken açtı. Birkaç aydır birlikte olan oyuncu çiftten ilişkilerini gözlerden uzak yaşamak istedikleri için sık sık Anadolu Yakası’nda buluşuyor.

YENİ YILA BİRLİKTE GİRDİLER!

2020’yi evde birlikte karşılayan Hande Doğandemir ve Kerem Arslanoğlu, aşk dedikodularının çıkmasının hemen ardından ilk pozlarını da yayınladı. Yeni yıla köpekleri ve yeni sevgilisi ile giren Hande Doğandemir’in fotoğraf karesine on binlerce beğeni geldi.

Hande Doğandemir son olarak yine kendisi gibi oyuncu olan Mert Fırat ile birliktelik yaşamıştı. Çiftin 1 yıl süren ilişkisi geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde son bulmuştu. Mert Fırat, Hande Doğandemir’den ayrıldıktan sonra İdil Fırat ile aşk yaşamaya başlamış ve Fırat çifti birkaç ay içinde evlenmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu