Magazin

HANDE DOĞANDEMİR’DEN MERT FIRAT AÇIKLAMASI

Yiğit Özşener, Mert Fırat’la birlikte olan Hande Doğandemir’le beraber rol aldığı “Kaybedenler Kulübü Yolda” filminin çekiminden sonra gece kulübüne eğlenmeye gitti ve dudak dudağa yakalandı!

Haberde yer verilen iddiaya göre Mert Fırat'la ilişki yaşadığı bilinen Hande Doğandemir ve Yiğit Özşener kimseden çekinmeden herkesin ortasında samimi bir şekilde dans etmeye başladı.

Bu dans sonrasını, öpücüklere bıraktı.

Önce Yiğit Özşener, Hande Doğandemir’i tuttu yanaklarından ve dudaklarını dudaklarına götürdü.

Hande Doğandemir de bu hamleye karşılık verdi.

Konunun uzaması üzerine Hande Doğandemir bir açıklamada bulundu. Açıklama şöyle:

'Yönetmenimiz ve ekip arkadaşlarımla davetli olduğumuz Kaybedenler Kulübü organizasyonunda, tüm ekip birlikte eğlenirkenki çekilen görüntülerin çarpıtılarak yine film ekibinden bir arkadaşımla yakınlaşma diye lanse edilmesini özel hayatıma saygısızlık olarak görüyorum ve çok üzülüyorum. Bir kadının arkadaşlarıyla eğlenmesini ve yüksek sesle müzik çalan bir ortamda konuşmaya çalışmasını ART niyetli ve gerçeği yansıtmayan haberlere malzeme yapıp yıpratmayınız. Bilginize.."

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu