Medya

Hande Doğandemir ve Şükran Ovalı’nın siyah-beyaz çekiciliği

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – İki ünlü oyuncu, iki siyah-beyaz poz. Şükran Ovalı, uzun zamandır ekranlarda yok. Futbolcu Caner Erkin ile evlenen ve bir kız çocuğu dünyaya getiren Ovalı, bir kaç diziye misafir oyuncu oldu bu günlerde ama kesintisiz bir dizide rol almadı.

Oyuncu, son olarak Salı akşamları Star TV’de ekrana gelen Menajerimi Ara adlı diziyle ekrana gelmişti. Şükran Ovalı, doğumdan sonra Küçük Tefek Cinayetler adlı dizide misafir oyuncu olarak bir kaç kısım yer almıştı.

Geçtiğimiz sezon pandemi evvelinde Evlat adlı bir tiyatro oyununda rol almaya başlamıştı. Bir vakittir tiyatro oyunlarının oynanamaması sebebiyle sahneye çıkamamıştı ama uygun şartların sağlandığı etraflarda oyunun yine başlayacağı kısa bir müddet evvel belirli oldu.

Şükran Ovalı, bu sezon dizilerde yer alır mı belirsiz ama tiyatro oyunuyla sahnede olacak. Oyuncu, misafir olduğu son dizide fit haliyle de dikkatlerden kaçmadı. Şükran Ovalı, instagram sayfasın ise son olarak aşağıdaki pozunu siyah-beyaz olarak paylaştı…

🤍 📸 @firatkocak

Bir öteki siyah-beyaz resim paylaşımı yapan ad ise Hande Doğandemir.
Reelinde dizide davetli oyuncu ve çok fazla sahnesi yok ama eşini oynayan Salih Bademci’nin Hekim Hanım’a rehabilitasyona geldiği süreçte o da dizide olmaya devam edecek.

Genç ve zaferli oyuncunun hayranları onu ilk olarak Güneşin Kızları dizisiyle tanımıştı. Doğandemir’in son pozu ise instagram’da alkış topluyor…

👁‍🗨👁‍🗨

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu