Magazin

HANDE BERMEK’İN AÇIKLAMALARI TEPKİ TOPLADI!

Murat Başoğlu'nun yeğeniyle yaşadığı iddia edilen skandal ilişki sonrası eski eşi Hande Bermek sessizliğini bozdu.

 "Murat'ı sevdim, seviyorum, seveceğim… Bu olaydan olgunlaşarak çıkacak. Teknede çekilen o fotoğraflara inanmıyorum. Murat ile Burcu’nun cinsel ya da duygusal bir birlikteliği yok. Amca-yeğen ilişkisi bu… Murat’a güveniyorum, insanlar hata da yapabilir."

Hande Bermek'in bu sözleri sosyal medyada tepki topladı.

‘YARDIM ALMAN LAZIM!’

Almula Merter: Hande Bermek sen iyice şaşırmışsın, ne vefası, ne sevgisi yahu?

Kargalar güler bu söylediklerine. Siz aile boyu değerleri yok ettiniz yahu! Gerçekten işinin ehli birinden yardım alman lazım…

Nilgün Belgün: Ne oldu bize yahu? İnsanları her anlamda aldatmanın da karşısındayım… Hele ki evliyken niye kocalar ya da kadınlar birbirlerini aldatsın? ‘Susayım, kendi işime bakayım’ diyorum ama dayanamıyorum, kadınım sonuçta. Aldatmak hata değil, psikolojik bozukluk değil karakter çöküşüdür.

Ayşe Özyılmazel: Hande Bermek konuşacağına sussaymış keşke. Bari kafamızda soru işaretleri kalırdı, üzülürdük falan. 

Ömür Gedik: Adam yapmadığını bırakmıyor, sen hala el ele! Kadınlar böyle zayıf oldukça adamlar niye kendilerini frenlesinler ki? (Posta)
 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu