Magazin

Hande Ataizi’den hakkında çıkan haberlere tepki! “Yalan dolan!”

Yaz boyu Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile olan evliliğinden olan oğlu Aslan Leon ve annesi ile Bodrum’daki yazlığında tatil yapan Hande Ataizi, tatilini bitirip İstanbul’a döndü. Bugün öğle saatlerinde geldiği alışveriş merkezinde Magazinn.com objektiflerine takılan ünlü oyuncu, sorularımızı yanıtladı.

İLGİ GÖRMEDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ…

Son olarak Hande Ataizi’nin bir kişisel bakım firması ile Instagram hesabından reklam yapmak için anlaştığı fakat firma yetkililerinin istediği etkileşimi alamayınca anlaşmayı iptal ettiği iddia edilmişti. Bu iptal sebebiyle alacağı 75 bin liradan olduğu konuşulan Ataizi, çıkan haberleri şu sözlerle yalanladı:

“BÖYLE BİR REKLAM YAPMADIM”

“Yalan dolan, uydur uydur yaz. Bana söylendiği gibi bir teklif gelmedi. Böyle bir reklam da yapmadım zaten. Yapılmamış bir şeyin de tutmama ihtimali yok. O yüzden öyle uygun görmüşler, onlara soracaksınız. İşte haber olsun, yazın haber yok ya öyle arada kaynıyoruz bazen. Bu aralar çıkan haberler genelde iyi, fena değil.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu