Magazin

Hande Ataizi’den Çarpıcı İtiraflar

Bu günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme damgasını bir yerinizi inciten Hande Ataizi verdiği son ziyaretinde de sansasyonel açıklamalarda bulundu. Geçmişle alakalı içten açıklamalarda bulunan Hande Ataizi’den sansasyonel itiraflar geldi. İşte ünlü oyuncunun gündemi sallayacak o itirafları;

“Üniversitede Eziktim”

Youtube’da yayınlanan Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına misafir olan Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim” itirafında bulundu.
Eziktim. Yıldız Kenter ders veriyordu. Çok uslu bir bayandı. Benim o özgüvensizliğimi, mükemmeliyetçi olup da kıpırdayamama halimi baktı, beni en arkadan parmak kaldırmayan olarak tercih etti ve çalıştırdı. Onun sayesinde kendime güvenimi kazandım. Benlik mego bir yana, normal insan kategorisine Yıldız Kenter sayesinde geldim. Benim için ehemmiyetlidir. Şahsi gelişim mevzusunda da.” cümleleriyle dürüst açıklamalarda bulunmuştu.

Hande Ataizi Ile Sevgilisi Dinç Aydoğdu’dan Gergin Dakikalar..

En Büyük Pişmanlığı

Daha önceki zaman yeni bir mülakat veren ünlü oyuncu “Hangisi daha büyük pişmanlığınız: Altın Portakal heykelciğini kaybetmeniz mi, bir gün süren evliliğiniz mi?” sualini “Altın Portakal mükâfatımı kaybetmedim, hırsız evden çalmıştı.
Şu anda Altın Portakal En İyi Kadın Oyuncu heykelciği bir hırsızın evinde de var. “Bu ne?” diye sorana, ne diyordur acaba? Gülüyor Bir gün süren evliliğimi de evlilikten saymıyorum zati. Pişmanlık demeyelim de olmayacak bir insanla afaki bir atraksiyondu diyelim…” sözlerini cevapladı.

Hande Ataizi’den Sansasyonel İtiraflar

Içten açıklamalarda bulunan Hande Ataizi “47 yaşındasınız. Erkek olsanız hangisine yürürdünüz: 30 yaş evveli Hande’ye mi, 30 sonrası Hande’ye mi?” sualini “30 yaş sonrası Hande’ye.
Bir kere daha dingin birisi.” şeklini cevapladı ve “Hangisine daha çok güvenirsiniz: Bacak dekoltesine mi, göğüs dekoltesine mi?” sualine de “Bacak herhalde. Ama sırt dekoltesini ikisine de seçim ederim.” cevabını verdi.

Hande Ataizi Kimdir?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu