Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu yurt dışında evlenecek!

Hande Ataizi'nin bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Mayıs ayında Fransa'nın Marsilya şehrinde evleneceği öğrenildi...

Takip Et:

Geçtiğimiz haftalarda genç sevgilisi Dinç Aydoğdu ile evleneceğini açıklayan Hande Ataizi, nikah yeri ve tarihini belirledi. Ataizi ve kendisi gibi oyuncu olan müstakbel eşi Dinç Aydoğdu, Fransa‘nın Marsilya şehrinde evlenmeye karar verdi. Konsoloslukta gerçekleşecek olan düğüne ikilinin sadece yakın arkadaşları ve ailesi katılacak. Sade bir törenle dünyaevine girecek olan Aydoğdu ile Ataizi çifti, düğün tarihini ise mayıs olarak belirledi.

Önceki eşi Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile olan evliliğinden Leon adında bir çocuğu olan Hande Ataizi’nin ikinci kez anne olmak istediği ortaya çıktı. “Dinç çocukları çok seviyor. Leon ile de iyi anlaşması beni mutlu ediyor. Evlenince bebek isterse, itiraz etmem. Leon’a kardeş gelir” diyen Ataizi, yeniden anne olmak için sağlık testlerinden geçiyor. 46 yaşında güzel oyuncu, bir aksilik çıkmazsa ikinci çocuğunu da çok geçmeden kucağına almak istiyor.