Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim”

Takip Et:
Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim”
Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim”

Hande Ataizi Youtube’da yayınlanan Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına misafir oldu. Programda dürüst itiraflarda bulunan Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim” itirafında bulundu.

Hande Ataizi kimdir?

Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim”

Youtube’da yayınlanan Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler programına misafir olan Hande Ataizi “Üniversitede Eziktim” itirafında bulundu.
Eziktim. Yıldız Kenter ders veriyordu. Çok uslu bir bayandı. Benim o özgüvensizliğimi, mükemmeliyetçi olup da kıpırdayamama halimi baktı, beni en arkadan parmak kaldırmayan olarak tercih etti ve çalıştırdı. Onun sayesinde kendime güvenimi kazandım. Benlik mego bir yana, normal insan kategorisine Yıldız Kenter sayesinde geldim. Benim için ehemmiyetlidir. Şahsi gelişim mevzusunda da.” cümleleriyle üniversite senelerini samimiyetle anlattı.

Hande Ataizi Ile Sevgilisi Dinç Aydoğdu’dan Gergin Dakikalar..

Çok Uzun Zamandır Eğlenmiyorum

Hande Ataizi’ne sorulan, “Seni en fazla utandıran ayyaş anın hangisiydi?” sualine şu cümlelerle cevap verdi;

“En fazla eğlenmişimdir.
Utanmaz arlanmaz bir insanım dermişim! Makûs bir anı andırmıyorum başka bir deyişle. En son ne zaman içtin desen, bir düşünürüm. Cümbüş vaziyetini çok uzun zamandır yaşamıyorum. ‘Leon’dan evvel’ ve ‘Leon’dan sonra’ ayrımı oluyor tabii.”

Ataizi, “Cenaze törenin nasıl olmalı?” sualine “Suskun sedasız gitmeyi seçim ederim. Ben doğum günü de beğenmem. Toplu cenaze merasimini benim arkamdan kim tertip edecekse Allah razı olsun ama ben istemem. Helva filan olsun ama.”

 

.