Hande Ataizi hüsrana uğradı!

Sosyal medyadan reklamlarını yapmak için bir kişisel bakım firmasıyla anlaşan Hande Ataizi'nin paylaşımlarına yeteri kadar ilgi gösterilmeyince firma anlaşmayı iptal etti...

Takip Et:

Şu sıralar eski eşi Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey ile evliliğinden olan oğlu Aslan Leon ve annesi ile Bodrum’daki yazlığında tatil yapan Hande Ataizi, son olarak ‘Yasak Elma’ dizisinden teklif almıştı. Taciz polemiğinde girdiği Talat Bulut’un dizide rol alması sebebiyle teklifi kabul etmeyen Ataizi, uzun süredir ekranlarda boy göstermiyor.

Sosyal medya reklamlarına yönelen ünlü oyuncu, bir kişisel bakım firmasıyla 6 reklamlık anlaşma imzaladı. Sadece 1 reklamda oynayan Ataizi, 15 bin lira para aldı. Fakat firma paylaşılan reklamın geri dönüşünün yeterli olmaması sebebiyle anlaşmayı iptal etti. 5 reklamdan 75 bin lira daha alacak olan Ataizi, anlaşma iptal olunca, reklamlarda oynamadı ve parayı da alamadı. 434 bin takipçisi bulunan 45 yaşındaki oyuncunun, gönderilerine gelen beğeni sayısının 6 ila 10 bin, yorum sayısının ise 100’lü rakamlarda kalması firmanın bu kararı almasına sebep oldu.