Hande Ataizi 3. kez nikah masasına oturacak!

Hande Ataizi, bir süredir birliktelik yaşadığı kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi ile Dinç Aydoğdu ile evleneceğini açıkladı...

Takip Et:

Hande Ataizi birkaç aydır 25 yaşındaki oyuncu Dinç Aydoğdu ile birlikte. Spor salonunda tanıştıkları öğrenilen ikili sık sık Nişantaşı sokaklarında görülüyor. Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu’yla bu kez Ataizi’nin oğlu Leon’u Rumeli Hisarı’ndaki futbol okulundaydı. Burada karşılaştığı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan oyuncu, evlilik teklifi aldığını söyledi. Ataizi, aldığı evlilik teklifini “Dinç, oğlumla markete gitti. Geldiklerinde kapıyı açtım. Dinç’in elinde bir yüzük kutusu, Leon’un elinde çiçek ve o sırada saksafon çalmaya başladı. Ne diyeceğimi bilemediğim sırada oğlum, “Dinç hadi söylesene, ‘aile olacağız’ desene” dedi” sözleriyle anlattı.

Mutlu olduklarını söyleyen Hande Ataizi, “İkisi de birbirini çok seviyor. Oyun üzerine kurulu, tatlı bir ilişkileri var. Üçlü olunca güzel oldu. Evimizde güzel bir enerjimiz var. İnsanın çocuğu olunca daha dikkatli hareket ediyor. Kararlarımda, Leon daha ön planda oluyor. O, bizimle başka mutlu, babasına gittiği zaman ayrı… Böyle ikiye bölünüyor ama mutlu olduğu için sorun kalmıyor” ifadelerini kullandı.