Magazin

Han bebeğin babası Halit Ergenç’e benzerliği dikkat çekti!

2009 yılında nikah masasına oturan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti 2010 yılında ilk oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda ise minik oğulları Han’ın dünyaya gelmesiyle büyük sevinç yaşadı. Karantina sürecini evinde ailesi ile birlikte geçiren Bergüzar Korel, uzun bir aradan sonra arkadaşları ile bir mekanda buluştu. Han bebek burada, annesinin kucağında ilk kez görüntülendi.

“HERKES BENDEN KIZ BEBEK BEKLİYOR!”

İlk kez kameralar ile tanışan bebeğin, babası Halit Ergenç’e olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. İki oğlu bulunan Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde “Üçüncü çocuğu düşünüyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

“Herkes bunu soruyor. Doğurabileceğim bir tipim mi var? ‘Haydi ama bir kız gelsin’ diyorlar. Herkes benden kız bekliyor. Sağlıklı olursa, kısmetimde varsa kabulümdür. Çok büyük konuşmaları uzun zaman önce bıraktım.”

Oğlu Han‘ın hem kendisine hem de eşi Halit Ergenç‘e benzediğini dile getiren Korel, şunları söylemişti: “Doğduğunda kel olması nedeniyle Halit’e benzetildi. Bebeklik fotoğrafımla yan yana koyduğumuzda da aynı ben.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu