Haluk Levent’ten anlamlı konser!

Haluk Levent, Çanakkale'de anlamlı bir konsere imza attı...

haluk-levent-canakkale

Türk rock müziğinin önemli isimlerinden biri olan Haluk Levent, geçtiğimiz akşam Çanakkale’de sahne aldı. Rock müziğin usta isimlerinden Haluk Levent, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çanakkale’de sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, konser gelirlerinin tamamını Yeni Zelanda’da gerçekleşen cami saldırısında hayatını kaybedenlerin ailelerine bağışladı.

Haluk Levent, daha önce de Batman’da yaşanan hain terör saldırısında 8 askerimizin şehit olması dolayısıyla, Antalya’da gerçekleştirdiği konserin tüm gelirlerini, şehit ailelerine bağışlamıştı. Ünlü Rockçı Haluk Levent, bu kez de, Çanakkale konserinin gelirlerini Yeni Zelanda’da hayatını kaybeden kişilerin ailelerine bağışladı.

Rockçı Haluk Levent, saldırıda hayatını kaybeden kişilerin ABD’de bulunan yakınları için ayrı bir kampanya düzenlediğini ifade etti. Haluk Levent gerçekleşen hain saldırıdan sonra kendi derneğinin bir yardım kampanyası başlattığını ve konser gelirinin tamamını, saldırıda hayatını kaybeden ailelere bağışlayacağını söyledi.