Magazin

Haluk Levent’in koronavirüs imajı!

Ahbap Derneği‘nin kurucusu ve başkanı olan Haluk Levent, yardıma ihtiyacı olan insanlara el uzatması ile biliniyor. Ünlü sanatçı, son olarak koronavirüs salgını sebebiyle ekonomik olarak yara alan aileler için bir kampanya başlatmış ve ünlü isimlerin desteği ile 10 binden fazla ailenin 2 aylık gıda ihtiyacını karşılamıştı.

Levent, koronavirüs sebebiyle sakalını kesenler kervanına katıldı. 10 yıldır kesmediği sakalını virüsün yerleşebileceği korkusuyla kesen ünlü sanatçı, yeni imajını sosyal medyadan yayınladı. Levent, “10 yıl sonra ilk kez sakalsız. Gece bakmayın korkarsınız” dedi. Öpücük atarak poz veren Levent’e kısa sürede takipçileri tarafından yüzlerce yorum geldi.

Haluk Levent, bir takipçisinin, “Abi sakalsız haline alışırız da bu öpücük ne ergenler gibi” yorumuna ise şu yanıtı verdi: “E işte ergen oldum ya. Ondan o öpücük”

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu