Haluk Levent, koronavirüs’ten etkilenen aileler için harekete geçti!

Ahbap Derneği'nin kurucusu ve başkanı ünlü sanatçı Haluk Levent, koronavirüs sebebiyle ekonomik sıkıntı çeken 2 bin aileye yardım yapacaklarını açıkladı...

Takip Et:

Koronavirüs tüm dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Ülkemizde iki kişinin hayatını kaybetmesine sebep olan koronavirüs salgını için bir dizi önlem alındı. Koronavirüs kapsamında birçok işletme kepenk kapattı. Haluk Levent, koronavirüs salgını sebebiyle ekonomik sıkıntı yaşayan 2 bin aileye yardım edeceğini belirtti. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Levent, kurucusu olduğu Ahbap Derneği’nin kasasında bulunan 976 bin TL ile 2 bin ailenin 2 aylık temel gıda malzemelerini karşılayacağını dile getirdi. Ünlü sanatçı, Twitter‘dan yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“Zor günler geçiriyoruz” diyen Levent, “Şu anda Ahbap Derneği’nde 976 bin TL var. Maaşlar ve medikal alımı hariç bütün parayı 2 bin ailenin 2 aylık temel gıda malzemeleri için kullanacağız. 15 gün içinde işten çıkarılan kişiler aileleri adına başvuru yapabilir” dedi.