Haluk Levent , Emine Bulut’un kızı ile görüştü!

3 gün önce eski eşi Fedai Baran tarafından vahşice öldürülen Emine Bulut'un cinayete tanık olan kızı ile Haluk Levent görüntülü olarak konuştu...

sosyal sorumluluk projelerine katkılarıyla bilinen sanatçı Haluk Levent, geçtiğimiz yıllarda Ahbap isimli bir yardım Derneği kurmuştu. Özellikle kadın cinayetleri ve istismar olaylarına verdiği tepkilerle adından söz ettiren Levent, önceki günlerde eski eşi tarafından kızının velayeti bahane gösterilerek öldürülen ve ölmeden önce “Ölmek istemiyorum.” sözleri ile herkesi duygulandıran Emine Bulut’un kızı ile görüntülü olarak konuştu.

“O BİZİM KIZIMIZ!”

Annesinin ölümüne tanık olan ve “Anne ne olur ölme!” sözleriyle hafızalara kazınan minik Bilge’nin gülen yüzü herkesi sevindirdi. Levent, görüşme sonrası “İlk günden itibaren Aile Politikalar Bakanlığı,Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte ailenin yanında olduk. Az önce Emine Bulut’un babası ve kardeşleri Ahbap avukatlarına vekaletname verdiler! Davanın sıkı takipçisi olacağız. Ayrıca Bilge’nin artık yüzü gülüyor. O bizim kızımız.” açıklamasında bulundu.

“BİLGE’NİN FOTOĞRAFINI KOYMAKTA TEREDDÜT ETTİM!”

Bilge ile görüşmesinden çekilmiş ekran görüntüsünü Twitter hesabından paylaşan Levent, “Bilge’nin fotoğrafını koymakta tereddüt ettim önce. Ama baktım ki her tarafta her yerde onun görüntüleri var.. Ve hep ağlayan hepimizi kahreden görüntüleri.. Bu sebeple aileden izin alarak yayınladım. Ben ona “Bak yakında yanına gelip şarkı söyleyeceğim” deyince gülümsedi. Hep gülsün!” dedi.