Kültür ve Sanat

Haluk Bilginer: “Böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış!”

Bu yıl 47.’si düzenlenen törenle Uluslararası Emmy Ödülleri’nde ‘Şahsiyet’ dizisindeki ‘Agah Beyoğlu’ karakteriyle “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alan Haluk Bilginer, New York’ta gerçekleşen törene dizinin yapımcısı Kerem Çatay, yönetmeni Onur Saylak ve ekibi eşlik etmişti. Usta sanatçı, sabah saatlerinde New York’tan İstanbul’a geldi. Bilginer, İstanbul Havalimanı’ndaki görevliler ve basın mensupları tarafından çiçeklerle karşılandı.

Havalimanında kameraların karşısına geçen Haluk Bilginer “O ödül için aday olmak bile benim için çok mutluluk vericiydi. Ödülü kazanmış olmam kendi adıma güzel bir mutluluk vesilesi ama beni asıl mutlu eden şey, Türkiye’de bu ödülün bir mutluluk ve gurur vesilesi olarak karşılanması.  Bu beni çok mutlu etti gerçekten. Demek ki böyle bir enerjiye ihtiyaç varmış. Herkes çok mutlu. O yüzden ben daha da mutluyum. Çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu