Halka’da sert fırtınalar esiyor!

12 Şubat Salı günü TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan "Halka" dizisinde tehlike çanları çalıyor...

halka-5-bolum

TRT 1’de bu hafta 5. bölümüyle ekranlarımıza konuk olan sevilen dizi “Halka” 12 Şubat Salı günü 20:00’da yayınlanacak.

Dizi “Halka” adı ile bilinen organize suç örgütü ve bu örgütün etkilediği yaşamları ele alıyor. Birbirlerini daha önce hiç tanımayan (Serkan Çayoğlu) Cihangir ve (Kaan Yıldırım) Kaan geçmişlerinin peşine düşmüştür. İkili kendilerini türlü suçların, mafyaların, kara paraların ve entrikanın bol olduğu bir hayata istemeyerekde olsa adım atarlar.

Halka’nın 5. Bölümünde neler oluyor?

İlhan Tepeli hastahanede İskender’i vurmuştur. Cemal Sandıkçı’nın hala elinde Halka örgütüne dair hiç bir delil yoktu. Kaan ve yürütülen operasyon için tehlike çanları çalmaktadır. İrem işlediği cinayeti herkesten gizlemeye çalışırken işler yolunda gitmez. Cinayeti bir şekilde saklamalı ve dikkatleri başka yöne çekerek ört bas etmelidir. Örgütün, kendilerine karşı gelenlere asla acıması yoktur. Cihangir ve Kaan Halka ile çatışmaya başladığında kendilerini çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya bulurlar.

Dizinin oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu (Cihangir Tepeli), Hande Erçel (Müjde Akay), Kaan Yıldırım (Kaan Karabulut), Hazal Subaşı (Bahar Berkes), Ahmet Mümtaz Taylan (Cemal Sandıkçı), Umut Karadağ (İskender Akay), Burak Sergen (İlhan Tepeli) gibi tecrübeli isimler otururken filmin yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk oturuyor. Dizinin yapımını ise ES Film üstleniyor. Halka’nın yapımcılığını Yusuf Esenkal ve Serdar Öğretici yaparken, Senaryo ise Aziz Tuna C. , Selim Bener ve Ali Demirel tarafından yazılıyor.

halka-besinci-bolumde-neler-olacak halka-besinci-bolum