Halit Ergenç, projesini rafa kaldırdı!

Halit Ergenç, önceki gün Nişantaşı'nda bulunan bir AVM'deydi. Ünlü oyuncu, magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Ekranların aranan yüzlerinden Halit Ergenç, eşi Bergüzar Korel ile birlikte yer aldığı ‘Vatanım Sensin’ dizisinden sonra uzun süre ekranlara ara vermişti. Yeni sezonda Babil isimli dizi ile dönecek. Önceki gün magazincilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu, yeni projesi hakkında da konuştu. Ekranların iddialı yapımlarından biri olmaya aday olan Babil filminde yer alacak olan Halit Ergenç, hazırlıkların sürdüğünü ve iyi bir iş çıkarmak istediklerini söyledi. Dizinin kadrosunda yer alması için Ozan Güven’le de anlaşıldığı konuşuluyordu. Babil’de yer alacağı kulislerde konuşulan bir diğer isim ise 3 sezon boyunca İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ile başrol oynayan Aslı Enver’di.

SİNEMA FİLMİNDE UZLAŞMA SAĞLANAMADI

Mustafa Kemal Atatürk’ü  canlandıracağı “İlk Adım: 1919” sinema filmi hakkında da açıklamalarda bulunan Halit Ergenç, filmin şu an çekilmeyeceğini ifade etti. Sinema filminin üzerine çok konuşulup tartışıldığını belirten ünlü oyuncu, projenin rafa kalktığını söyledi.

Bergüzar Korel ile 10 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren ve 9 yaşında Ali isminde bir oğlu bulunan Halit Ergenç, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. 5 aylık hamile eşi Bergüzar Korel ile erkek bebek bekledikleri duyurulan Ergenç, çıkan haberleri doğruladı. Oyuncu, bebeğin adına henüz karar vermediklerini de söyledi.

Yeni sezonda Kızlar ve Oğlanlar isimli tek kişilik oyunu ile tiyatro sahnesinde olmak isteyen Bergüzar Korel, hamilelik engeline takılmıştı. Oyunun ilk provasında rahatsızlanan Korel’e doktoru sahneye çıkma yasağı koymuştu.