Halit Ergenç, Bergüzar Korel için servetten vazgeçti!

'House' dizisinin Türk uyarlamasında oynaması beklenen Halit Ergenç, 3 aylık hamile eşi Bergüzar Korel ve ailesi ile zaman geçirmek için bölüm başı 250 bin lira alacağı işi geri çevirdi...

Takip Et:

10 yıl önce evlenen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, 2010 yılında oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. Ali’nin 9 yaşına girmesinin ardından ünlü çiftten sevindirici haber geldi. 3 aylık hamile olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç yeniden bebek bekliyor. Bebeklerinin cinsiyetini henüz öğrenmeyen ikilinin doğuma kadar cinsiyeti öğrenmek istemedikleri konuşuluyor.

DR. HOUSE OLMASI İÇİN İLK OZAN GÜVEN DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ…

‘Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman rolü ile tüm dünyada da tanınan Halit Ergenç’e geçtiğimiz sezon ‘House’ dizisinin uyarlaması için ‘Dr.House’ rolü gelmişti. Karakter için ilk önce Ozan Güven düşünülmüş fakat Ergenç’te karar kılınmıştı.

AYLIK 1 MİLYON LİRAYI GERİ ÇEVİRDİ, YERİNE ERDAL BEŞİKÇİOĞLU GELDİ

Eşi Bergüzar Korel’i hamilelik döneminde yalnız bırakmak istemeyen Halit Ergenç’in bölüm başı 250 bin liraya anlaştığı ve aylık 1 milyon lira alacağı projeden vazgeçtiği öğrenildi. Halit Ergenç’in yerine ‘Behzat Ç’ dizisi ile özdeşleşen Erdal Beşikçioğlu ile anlaşıldığı gelen bilgiler arasında. Beşikçioğlu’nun bölüm başı 80 bin lira alacağı konuşuluyor.