Hakan Ural’ın yeni programının detayları!

TV 8'den Kanal D'ye transfer olan Hakan Ural'ın yeni yayın döneminde yer alacağı programın detayları belli oldu...

3 yıldır ‘Gel Konuşalım’ isimli magazin programında yorumculuk yapan Hakan Ural, 4. sezonun yeni başladığı günlerde programdan ayrılacağını duyurmuştu. Kanal D’ye transfer olduğu bilinen Hakan Ural’ın yeni programının formatı, partneri, yayın günü ve saati açıklandı. Ünlü yorumcunun Seda Akgül ile birlikte ‘Neler Oluyor Hayatta’ isimli programda yer alacak. 7 Ekim Pazartesi itibariyle hafta içi her gün 9’da Kanal D ekranlarında olacak program, hem toplumsal hem de magazin konularını ele alacak. Merakla beklenen programın fragmanı da yayınlandı. Fragmanda yaşlı genç birçok insanın, Hakan Ural ve Seda Akgül’den sorunlarını dile getirmesini istediği görülüyor.

Hakan Ural ve Seda Akgül, geçtiğimiz yıllarda Ural’ın ayrıldığı Gel Konuşalım programında birlikte yer almıştı. Ünlü sunucu, 2. sezonun sonunda programdan ayrılmış ve nedenini açıklamamıştı. Ural ve Akgül’ün o dönem herhangi bir çekişme ya da tartışma yaşamadığı biliniyor.

2. SAYFA YAYIN HAYATINA DEVAM EDECEK

Hakan Ural ve Seda Akgül’ün Kanal D’de program yapmaya başlamasının ardından gazeteciler Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu 2. Sayfa programının yayından kaldırılacağı iddia edilmişti. 2. Sayfa programının Hakan Ural ve Seda Akgül’un ‘Neler Oluyor Hayatta’sından sonra yayınlanacağı öğrenildi.

Öte yandan Hakan Ural’ın programdan ayrılmasından sonra Gel Konuşalım’da bir koltuk boş kalmıştı. TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı, Hakan Ural’ın yerine gazeteci Cengiz Semercioğlu ile anlaşmıştı. Semercioğlu, önceki hafta TV 100’den ayrılarak TV 8’deki Gel Konuşalım’a katılmıştı.