HAKAN URAL’DAN OĞLU ENGİNCAN HAKKINDA FLAŞ AÇIKLAMALAR!..

0

Oyuncu Hakan Ural, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına özel açıklamalarda bulundu. Sibel Can'dan olan oğlu Engincan'ın giyimiyle ilgili de konuşan Ural, şunları söyledi:

İnsanları eleştirebilirsiniz ama şahsiyetlerine, onurlarına laf edildiği noktada sıkıntı çıkar. Fütursuz bir isim çıkıyor, sırf gündem olmak için oğlum hakkında abuk sabuk laflar ediyor. Oğlum senin evladın yok mu? Seni kim büyüttü? Çok korkuyordum üzülüp içine atmasından ama Allah'tan Engincan'ın hiçbir şey umrunda değil.

Standartları koruduğumuz sürece beni de eleştirsinler, Engincan'ı da. Oğlum diye söylemiyorum; Engincan dünya iyisi bir çocuk. İki çocuğumdan da Allah razı olsun; pırıl pırıllar…

Baba olmak dünyanın en güzel şeyi. Çocukları çok seviyorum. Kızım Gisela, 2 yaşında. Yeniden baba olmadan önce bir ikilem yaşamıştım ama iyi ki Gisela olmuş. Engincan ile Melisa da çok düşkünler kardeşlerine. Engincan ve Melisa doğduğunda çok gençtim ve hayatı hızlı yaşıyordum. 40 yaşından sonra ise daha duygusal, her şeye ağlar oldum. Kemal Sunal filmi izlediğimde bile dayanamayıp ağlıyorum. Engincan ve Melisa ile birlikte büyüdüm. Kızım Gisela'da ise duygularımla babalık yaşıyorum.

YEŞİLÇAY'A HAYRANIM

Eşim işi gereği sürekli yurt dışında. 2 yaşındaki kızım şimdiden 11 kez yurt dışına çıktı. Eşim geçtiğimiz günlerde Engincan'ın yanına, Miami'ye gitti. Ben ise uçak fobim olduğu için gidemedim. 10 yıldır uçak fobim var. Uçağa binemiyorum, yurt dışına çıkamıyorum.

Yıllardır uçak fobimi yenmeye çalıştım ama bir türlü beceremedim. Engincan bu yıl mezun oluyor, mezuniyetine bile gidemeyeceğim.

Nurgül Yeşilçay'a hayranım. Ekranda büyüyor; inanılmaz bir ışığı var.

Sinema yapmak istiyorum. Önümüzdeki dönemde bir filmde rol alacağım.