Magazin

Hakan Sabancı ve Elif Aksu ile aşk mı yaşıyor?

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile yaşadığı birliktelikten sonra adı birçok isimle anılan ve sürekli olarak çapkınlık turlarında yakalanan Hakan Sabancı, sürekli olarak yeni bir isimle aşk yaşadığına dair ortaya atılan iddialarla gündeme geliyor. Arzu-Ömer Sabancı‘nın en çapkın oğlu olarak nitelendirilen Hakan Sabancı‘nın adı bu kez dünyaca ünlü Türk model Elif Aksu ile birlikte yazılmaya başladı.

Hakan Sabancı ve Elif Aksu‘nun birkaç ay önce aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. İkilinin geçtiğimiz hafta Bebek’te görüldüğü öne sürüldü. Konuyla ilgili açıklama yapan Aksu, “Hakan ile sadece arkadaşız. İddiaların gerçeklik payı yok” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu