Magazin

Hakan Sabancı sezonu açtı!

Allen Jersey adlı lüks yatında tatil yapan Sabancı önceki gün Bodrum-Yalıkavak açıklarında görüntülendi. Objektife yakalanmamak için gözde plajlara gitmeyen Sabancı bu çabasına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı. İki kız ve bir erkek arkadaşıyla tatil yapan genç iş insanı gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkardı. Hakan Sabancı gün boyu kız arkadaşıyla güneşlendi.

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar ile yaşadığı birliktelikten sonra adı birçok isimle anılan ve sürekli olarak çapkınlık turlarında yakalanan Hakan Sabancı, sürekli olarak yeni bir isimle aşk yaşadığına dair ortaya atılan iddialarla gündeme geliyor. Elif Aksu, Serenay Aktaş, Merve Boluğur, Hadise gibi ünlü isimlerle de adı bir araya gelen Sabancı, uzun süredir kimse ile objektifler karşısına geçmedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu