Magazin

Hakan Kakız’dan Survivor Yasin ve Barış hakkında şoke eden iddialar!

Sosyal medya paylaşımları ile adını duyuran DJ Hakan Kakız, Survivor Yasin‘in 5 yıl önce kendisine attığı mesajları ifşa etti. Yasin‘in bu mesajları Hakan Kakız‘la birlikte olmak için attığı iddia edildi. Mesajlarda Yasin’in Hakan Kakız‘a numarasını yolladığı ve görüşme teklifinde bulunduğu görülüyor.

Yasin ile mesajlaşmasını yayınladıktan sonra gelen tepkiler üzerine Hakan Kakız “Yasin benim arkadaşım 🙂 Mesajı yayınlama sebebim de şu. Barış’ın bana attığı mesajı söylediğimde bana iftira atıyorsun yazdılar, bende dedim ki neden Barış’ın adını kullanayım ben Survivor yarışmacılarının hepsiyle mesajlaşıyorum zaten 🙂 Amaç buydu hemen başka yere çekmeyin.” açıklamasında bulundu.

Ayrıca Hakan Kakız, Barış‘la yıllar önce arasında geçen bir diyaloğu da “Survivor Barış’ı yıllar önce instagramdan takibe almıştım, bana dm atıp “Benden sana iş çıkmaz” yazmıştı. Kendisini takibe alan birinin ona yürüdüğünü falan sanan şizofren biri bence, aklıma geldi yazıyım dedim.” sözleriyle anlattı.

Hakan Kakız, Barış‘a iftira atıyorsun şeklinde gelen mesajlar karşısında ise “Ay iftira neden atıyım ayol, barıştan 100 kat ünlü olan survivor yarışmacılarıyla mesajlaşmalarım var. Amacım şov olsa onları yayınlarım. Barış’ın bana attığı o salakça mesaj aklımda kalmış ve söyledim yani. Barış’lamı reklam yapacağım abartmayın :)” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu