Hakan Hatipoğlu o yorumlara isyan etti!

Eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, canlı yayına telefonla bağlanarak kızının fotoğrafına kötü yorum yapanlara karşı isyan etti...

hakan-hatipoglu

Hakan Hatipoğlu, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. Yaklaşık 6 ay önce kızları Lila’yı kucaklarına alan çift, ilk kez anne-baba olma heyecanını yaşamıştı.

Önceki günlerde kızları Lila’nın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan çift,  fotoğrafın altına bazı sosyal medya kullanıcılarının kötü yorum yapması üzerine, isyan etti. Canlı yayına telefon ile bağlanan Hakan Hatipoğlu, kızlarına gözleri gibi baktıklarını söyledi. Hatipoğlu, kızları Lila’nın fotoğrafını ilk 6 ay boyunca gizlediklerini, sonrasın da merak eden takipçilerinin ısrarı üzerine paylaşma kararı aldıklarını vurguladı.

İyi niyetleriyle kızlarının fotoğrafını paylaştıklarını söyleyen Hatipoğlu, “Biz bugüne kadar ne yapsak eleştirildi. Yarışmada tanıştık, ‘evleneceğiz’ dedik. ‘Evlenemezler’ dediler. Evlendik, ‘ne zaman ayrılacaklar’ dediler. Yıllar geçti ‘çocukları olmuyor’ dediler. Dediler de dediler… Şimdi çocuğumuz oldu buna bile laf edenler oluyor. Ayıptır, günahtır… Biz çok üzülüyoruz. Toplum olarak ne ara bu kadar arsız, hadsiz, kötü niyetli olduk merak ediyorum.” diyerek adeta isyan etti. Kızları için kötü ve çirkin yorumlar yapan kişilere dava açmayacağını söyleyen Hatipoğlu, “Allah katında herkes bunların hesabını verecek” dedi.