Hakan Baş’tan Bensu Soral’a 3 milyon liralık jest!

29 Eylül'de evliliklerinin birinci yılını kutlayacak olan Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden Baş, güzel oyuncuya yıl dönümü hediyesi olarak 3 milyon lira değerinde lüks bir araç aldı...

Takip Et:

Oyuncu Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, geçtiğimiz yıl eylül ayında gerçekleşen görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti. O dönem çiftin düğününün 750 bin lira tuttuğu iddia edilmişti. Evliliklerinde birinci yılı geride bırakmaya hazırlanan ikiliden Hakan Baş, eşine aldığı 3 milyon liralık hediye ile Bensu Soral’ı mest etti. Yıl dönümlerine günler kala eşine sürpriz yapan ünlü iş insanı Mercedes marka bir jeep aldı. Soral, yeni arabasıyla İstanbul sokaklarında boy göstermeye başladı.

“HAKAN BANA ÇOK DESTEK OLUYOR!”

Bensu Soral, geçtiğimiz günlerde yöneltilen “Evlendikten sonra oyunculuğu bıraktınız mı?” sorusuna  “Asla bırakmadım. Zaten Hakan da bu konuda bana çok destek oluyor. Çok istiyorum, dizi de çok istiyorum. Ama içime sinen projeyi bekliyorum. İnşallah içime sinen bir proje olduğunda ben de ekranlarda olmak istiyorum.” diye yanıt vererek eşinin kendisini kariyerinde desteklediğini belirtmişti.