Hakan Altun sahnesinde büyük sürpriz!

Arabesk müziğin yıldız isimlerinden Hakan Altun, önceki gün verdiği konserde sahnede bir evlilik teklifine şahitlik yaptı...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde Cengiz Kurtoğlu ile birlikte Harbiye Açıkhava sahnesinde hayranları ile buluşan Hakan Altun, yaz sezonu boyunca gözde tatil noktalarında konser vermeye devam etmişti. Sonbaharın gelmesiyle birlikte İstanbul’a dönen ve konserlerine kaldığı yerden devam ediyor. İstanbul’da belirli mekanlarda sahne alan ünlü sanatçı, zaman zaman da farklı şehirlerde hayranları ile buluşuyor.

HAKAN ALTUN’DAN SEVENLERİNE BAĞIMLILIK UYARISI

Altun, önceki günlerde Bursa’da bir konser verdi. Kendisini dinlemeye gelen hayranlarına arabesk dolu bir gece yaşatan ünlü sanatçı, sahnede bir de evlilik teklifine şahitlik etti. Hakan Altun’un şarkılarını yorumladığı esnada Kamil Kara isimli hayranı sevgilisi Demet Yılmaz’a evlilik teklifinde bulundu. Dizleri üzerine çökerek cebinden çıkardığı tek taşı sevgilisine uzatan Kamil Kara’nın teklifine Demet Yılmaz evet yanıtını verdi. Renkli anlara sahne olan teklif sonrası Hakan Altun, genç çifti tebrik etti. Genç çiftte güzel dileklerini ileten Hakan Altun kendisini ilk kez izlemeye gelenlere ise uyarıda bulundu. Bağımlılık yapıyorum diyen sanatçı yaklaşık 3 saat sahnede kaldı.

Öte yandan Hakan Altun, Siirt’te dedesi adına yaptırdığı okulu açtı. 2.5 yıl süren inşaat sonrası yeni eğitim-öğretim yılına yetiştirilen okulun açılışını Hakan Altun, bugün gerçekleştirecek. Ünlü sanatçıyı açılış gününde sevenleri ve sanatçı arkadaşlarını yalnız bırakmayacak. Öte yandan Hakan Altun İlkokulu ismini taşıyan okulda 18 derslik bulunuyor.