Hakan Akkaya’dan samimi açıklamalar!

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın 2.Sayfa programına katılan Hakan Akkaya samimi açıklamalarda bulundu…

Takip Et:

Türkiye’nin başta gelen modacılarından Hakan Akkaya katıldığı 2.Sayfa programında samimi açıklamalarda bulundu. Kendisiyle ilgili soruları içtenlikle cevaplayan Akkaya, geçtiğimiz gün düzenlenen Cannes Film Festivali’ne katılan Türk ünlüleri hakkında yorum yaptı.

Ünlü modacı, oyuncu Dilan Deniz Çiçek’in mavi kabarık elbisesiyle Cannes’a katılmasına, “Bu kız çok güzel bir kızmış. Ama bu elbiseden o kadar çok var ki bunun bir de orada bile 10 rengi vardı. Kesinlikle saçlarını topuz yaparak kullanmalı harika gözüküyor” yorumunu yaptı.

Meryem Uzerli için, “Orada gerçekten bir dünya starı gibi duruyor. Ben çok beğendim” yorumunu yapan Akkaya, Cannes’da ‘Dünyanın en iyi blogger’ı’ ödülünü alan ünlü kasap Nusret için, “Nusret çok iyi görünüyordu. Kolyesine bayıldım” yorumunda bulundu.

Serenay Sarıkaya’nın tarzını beğenip beğenmediği sorusuna ise, “Seranay’ı çok beğeniyorum. Nebahat Çehre tadında giden bir star olabilir” yanıtını verdi.

Ünlü modacı geçtiğimiz akşam mekan çıkışında makyajsız görüntülenen Hadise için şunları söyledi, “Hadise’nin tarzını beğenmeye başladım. Bir star günün her saati görünümüne dikkat etmeli buna katılıyorum ama bu makyaj yapmak değil.”

hadise-makyajsiz

Pazardan alışveriş yapmayı çok sevdiğini söyleyen Hakan Akkaya, “En son Paris’te bir Pazar vardı oraya gittim. Gerçekten çok komik, 250 Euro’ya kocaman deri bir çanta aldım. Normalde en az 2500 Euro’ya alırsın ama öyle bir çanta. Ben en çok pazar çoraplarını severim mesela, bir çoraba 25 TL vermem yani” dedi.