Hadise’nin ‘ters köşesi’ işe yaramadı!

Hadise, önceki akşam menajerinin ofisine kostüm provasına gitti. Kendisini bekleyen magazin muhabirlerine makyajsız görüntü vermek istemeyen ünlü popçu, 'Hadise ofisin arka kapısından çıktı' haberini yolladı. ,Ters köşe yapmaya çalışan Hadise, başarılı olamadı...

Takip Et:

Reynmen’in şarkısı ‘Ela’ ile dans ederken çektiği videoyu 9 milyon takipçili Instagram hesabından yayınlayan Hadise, bir anda hem sosyal medyanın hem de magazinin gündemine oturmuştu.

MAKYAJSIZ GÖRÜNTÜLENMEK İSTEMEDİ!

10 Ağustos’ta Harbiye Açıkhava’da sahneye çıkacak olan Hadise, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam menajeri Haluk Şentürk’ün Etiler’deki ofisine gelen ünlü şarkıcı, kostüm provalarını yaptı. Makyajsız olan Hadise, muhabirlerin kendisini beklediğini öğrenince ‘Hadise arka kapıdan çıktı’ diye haber yolladı ama içeride olduğu biliniyordu. Muhabirler gitmeyince çaresiz dışarı çıkan ünlü popçu, 1 saat kadar içeride beklemek zorunda kaldı.

OLAY VİDEO SORULARINA YANIT YOK!

Çıkışta olay olan videosu sorulunca Hadise, epey bir şaşırdı ve yüz ifadesi değişti. Gazetecilerin sorularını yanıtlamayan şarkıcı, hızla arabasına geçti. Yazlık bir elbise tercih eden Hadise’nin dövmeleri dikkat çekti.

DÖVMESİNİN ANLAMINI KİMSE BİLMİYOR!

Hadise, sol kolunun iç kısmına play tuşu ve ‘Music’ dövmesi yaptırmıştı. Popçu, dirseğinde bulunan Roma rakamlarıyla yazılmış 27 Aralık 2008 dövmesinin anlamını ise bugüne kadar açıklamadı.

Ensesinde Latince ‘Kendi kanatlarıyla uçan kız’ yazan Hadise’nin, sırtında ‘Bana yön verilmez, ben veririm’, belinde Tibet dilinde ‘Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi kalpli insan’ yazılı dövmeler bulunuyor.