Magazin

Hadise’nin takipçi sayısı olay oldu!

Son yıllarda hem ünlülerin hem de sıradan insanların kendilerini ifade etme aracı olarak kullandığı sosyal medya artık haberlere de konu olmaya başladı. Ünlü isimler yapacağı açıklamaları kendi mecralarından duyuruyor, paylaştıkları fotoğraflar olay yaratıyor. Ayrıca sosyal medya sayesinde ünlüler hayranları ile daha çok etkileşim içinde oluyor. Kimi zaman kötü yorumlara üzülüp sinirlenen ünlü simalar kimi zaman da aldıkları iltifatlarla mest oluyor. Ünlü-hayran diyalogları sık sık haber oluyor. Bazı şöhretli kişiler kendilerine yapılan yorumları es geçerken bazıları ise cevap vermekten geri durmuyor.

HADİSE’NİN SAHTE TAKİPÇİ ALDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ

Çağımızın en vazgeçilmez iletişim ağı olan sosyal medyada aktif olan ünlülerden biri olan Hadise, geçtiğimiz günlerde Instagram’da 10 milyon takipçi sayısına ulaşmıştı. 10 milyonluk hesabıyla Instagram’da en çok takip edilen Türk popçu ünvanını elde eden Hadise, bir video paylaşarak bu durumu duyurmuştu. Takipçi sayısı sebebiyle büyük sevinç yaşayan Hadise’nin sevinci kursağında kalacakmış gibi duruyor.

Hadise’nin 10 milyon mutluluğunun ardından ‘Hadise sahte takipçi satın aldı’ iddiaları ortaya atıldı. Sosyal medyada çok konuşulan bu duruma ünlü şarkıcı henüz bir yorum yapmadı. Instagram’da hiç kimseyi takip etmeyen ve takip listesi kısmında 0 yazan Hadise, 10 milyon olduktan sonra profili mercek altına alındı. Bu zamana kadar 900’den fazla gönderi yayınlayan şarkıcının paylaştığı videoların görüntülenme oranları ise oldukça iyi. 10 milyon görüntülenen videosu bulunan Hadise, paylaşımlarını yoruma kapalı yayınlıyor. Bu durum Hadise’nin kötü yorumlarda etkilenmek istemediği düşüncesini yaratıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu