Hadise’nin kilo verme sırrı!

Sosyal medya paylaşımları ile zayıfladığını gözler önüne seren Hadise, kilo vermek için 30 bin lira harcadı...

Fazla kiloları ile zaman zaman haberlere konu olan Hadise, önceki gün 10 milyon takipçili Instagram hesabından bir video yayınladı. Spor kıyafetleri ile dikkat çeken ünlü şarkıcının verdiği kilolarda gözlerden kaçmamıştı. Videoda spor salonunun duş kısmında olduğu anlaşılan Hadise’nin kısa sürede nasıl kilo verdiği ortaya çıktı.

6 KİLO İÇİN 30 BİN LİRA ÖDEDİ!

5 yıl önce Şeyda Çoşkun’la çalışan Hadise, hızlı kilo verdiği için vücudunda sarkmalar olduğunu ifade etmişti. O dönem Şeyda Çoşkun’a çalışma programı için 13 bin lira ödeyen ünlü popçu daha sonra Çoşkun ile davalık olmuştu. Son 2 ayda Seda Çayan ile çalışmaya başlayan Hadise, diyet ve spor yardımıyla 6 kilo verdi. 2 aydır özel bir diyet programı uygulayan ünlü şarkıcı, aynı zamanda özel hocası yardımıyla bir spor yapmaya da başladı. Diyetisyen Seda Çayan’a 2 ay için 20 bin lira ödeyen Hadise, spor hocasına ise 10 bin lira verdi.

Diyetin yanında yoğun bir spor programına devam eden Hadise’nin ayrıca her sabah diyetisyeni tarafından önerilen bir ödem çayı içiyor. Ünlü popçunun ödem çayının içinde maydonoz, yeşil elma, kayısı ve çubuk tarçın bulunuyor.