HADİSE’NİN KARDEŞİNİN SÜRPRİZ AŞKI!..

0

Kendisinden 25 yaş küçül Aslışah Alkoçlar'la ilişkisi biten ünlü yapımcı Esat Yontuç, şimdilerde kendisi gibi Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştı. Hadise'nin kardeşi ve stil danışmanı olan Açıkgöz de Yontuç'tan 19 yaş küçük! Takvim'de yer alan habere göre kısa bir süre öncesine kadar kendisinden 25 yaş küçük Aslışah Alkoçlar ile aşk yaşayan ünlü yapımcı Esat Yontuç, dedikodulara göre sosyetik sevgilisini çabuk unuttu. Şimdilerde Survivor'ın çekimleri için Dominik'te olan Yontuç, ablası Hadise'nin yeni klibi ve kendi moda çekimleri için yine Dominik'te olan Derya Açıkgöz ile yakınlaştı.

AYLARDIR TANIŞIYORLAR
Yontuç, 27 yaşındaki modacıyla Hadise'nin jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye'nin çekimleri sırasında tanışmıştı. 46 yaşındaki Esat Yontuç, yine dedikodulara göre daha önce de Derya Açıkgöz ile kısa süreli bir flört dönemi yaşadı. Hatta Açıkgöz ile Yontuç, o dönemde Arda Turan'ın da aralarında bulunduğu bir ekiple sık sık bir araya geldi. Derya Açıkgöz'ün adı Yontuç yerine Turan'la anıldı.

ŞİMDİLİK SADECE ARKADAŞ!
Esat Yontuç'un Aslışah Alkoçlar beraberliğinin bitmesinden hemen sonra ablası Hadise'yle Dominik'e giden güzel modacı, işlerinden arta kalan zamanının büyük kısmını ünlü yapımcıyla birlikte geçiriyor. Şimdilik sadece arkadaş olan Derya Açıkgöz ile Esat Yontuç'un yeni bir aşka yelken açıp açmayacağını ise zaman gösterecek…