Hadise’nin kardeşi Derya Açıkgöz tarafını seçti!

Hadise'nin kız kardeşi Derya Açıkgöz, ünlü popçunun küs olduğu ablası Hülya Açıkgöz'ü sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı...

Takip Et:

Açıkgöz ailesi arasında yaşanan gerilim sonrası annesi Gülnihal Hanım‘ı da alıp Belçika’ya dönen Derya Açıkgöz, moda üzerine kurduğu kariyerini de ikinci plana atmıştı. Annesinin her şeyiyle ilgilenen Derya Açıkgöz, önceki gün sürpriz bir hamle yapıp abla Hülya Açıkgöz‘ü Instagram’dan sildi. Hadise ve Derya Açıkgöz‘ün arasının iyi olduğu ve Derya‘nın sık sık ablası Hadise’nin yanına İstanbul’a geldiği biliniyor.

NE OLMUŞTU?

Hadise’nin uzun bir süre menajerliğini ablası Hülya Açıkgöz, stilistliğini ise kardeşi Derya Açıkgöz yapmıştı. Yıllarca birlikte çalışan açıkgöz kardeşlerin sonra arası açılmış ve iş ilişkileri de bitmişti. Hadise ve Hülya Açıkgöz’ün maddi sebepler yüzünden arasının bozulduğu iddia edilmişti. Bu süreçte, Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz, intihar girişiminde bulunmuştu. Yaşanan bu tatsız olay sonrası Hadise ve Derya Açıkgöz’ün aralarındaki buzlar erise de ünlü popçunun ablası Hülya Açıkgöz ile küslüğü devam ediyor.