Hadise’nin ‘Felaket’le imtihanı!

O Ses Türkiye'ye katılan bir yarışmacı ile Ezhel'in dillerden düşmeyen şarkısı Felaket'i seslendiren Hadise, şarkının sözlerini unutunca yarışmacıdan yardım istedi...

Takip Et:

Rap müziğin yeni dönemde yer alan önemli temsilcilerinden Ezhel’in Felaket şarkısı, 2019’a damgasını vuran şarkılar arasında yer alıyor. Birçok ismin konser repertuvarına aldığı şarkıyı genç şarkıcı Zeynep Bastık da seslendirmişti. İlk olarak YouTube kanalında akustik ıolarak yorumlayan Bastık’ın videosu 62 milyondan fazla izlendi. Ünlü şarkıcı, Felaket’i konserlerinde de söylüyor. Hatta Bastık, konuk olarak sahneye çıktığı konserlerde de Felaket’i seslendiriyor. Performansı ile büyük beğeni toplayan Zeynep Batık’tan hayranları da Felaket şarkısını söylemesini istiyor.

Felaket şarkısını Zeynep Bastık kadar popüler yapan bir diğer isim de Ivana Sert olmuştu. Bozuk Türkçesi ile söylediği şarkılar sebebiyle ağır eleştiriler alan çiçeği burnunda şarkıcı, Ahmet Kaya’nın Kum Gibi şarkısını da seslendirmiş ve olumsuz yorumların hedefi haline gelmişti.

HADİSE’NİN İMDADINA YARIŞMACI YETİŞTİ!

Son zamanların popüler şarkısı Felaket’i bu kez Hadise yorumladı. Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV 8’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki akşam yarışmaya katılan bir yarışmacıyla Felaket şarkısında düet yaptı. Şarkının ortasında sözleri bilmediğini söyleyen Hadise, izleyenleri güldürdü. Şarkıyı yarışmacı tek başına söyleyemeye başladı. Ünlü popçu daha önce de Ezhel’in şarkısını dinlerken çekilmiş bir videoyu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Hadise’nin paylaştığı video 2.5 milyondan fazla izlenilmişti. Instagram paylaşımları ile adından sıkça söz ettiren Hadise, bu zamana kadar Reynmen ve Mero’nun şarkılarında sergilediği dans performansı ile dikkatleri üzerine çekmişti.