Magazin

Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz’ü çılgına çeviren yorum!

Hadise, bir süre menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz ile uzun zamandır konuşmuyor. Son olarak Hadise‘nin kardeşi Derya da ablası Hülya‘yı sosyal medyada takipten çıkarmıştı. Kardeşleri ile küs olan Hülya Açıkgöz, yaptığı bir paylaşımla Kim Kardashian’ın başı çektiği televizyon programından ayrılan Kourtney’nin doğru bir harekette bulunduğunu ve yaptığı şeyi desteklediğini söyledi. Kourtney Kardashian‘ın televizyon programından ayrılma kararını yorumlayan ve bunun doğru olduğunu söyleyen Açıkgöz, bir takipçisi yorum yaptı.

Takipçisi, Hülya Açıkgöz’e ailesiyle ilgili yaşadığı krizi hatırlatarak, “Tabii anlarsınız o da senelerdir kardeşlerinin üzerinden zengin oldu yine de hala paraya doymadı” şeklinde bir yorum yaptı.

Takipçisinin yazdıklarına çok sinirlenen Hülya Açıkgöz şu cevabı verdi: “Bunlar Reality TV dedikleri programı çekiyor. Ailecek kazanıyorlar paralarını… Kourtney baskıdan ve ezilmekten bıkan bir şahıs ve programa son verdi. Sende az bir zeka olsa önce bilgi edinip sonra yorum yazardın. Evet Kourtney’i en iyi anlayan benim.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı