HADİSE’NİN ABLASI HÜLYA AÇIKGÖZ’DEN HACİZ AÇIKLAMASI

Takip Et:
Ünlü şarkıcı Hadise'nin ablasının işlettiği plajın geçtiğimiz günlerde yıkıldığı haberi gelmiş ve bugün de ofise haciz için gelindiğinin haberleri yapılmıştı.
 
Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz, bu konularla ilgili sosyal medyada bir açıklama yaptı. İşte o açıklama:
 
"Hakkımda çıkan haberler ile ilgili ilk ve son açıklamamdır;
 
Bodrum'da iki senedir büyük emekler ile işlettiğim La Plaj ile Hadise'nin hiç bir ticari ilişkisi ve yatırımı yoktur. Sadece sahne bedeli karşılığında plajda sahne almıştır.
 
Haberlerde bahsi geçen arsa sahibi ile hiç bir ilgim yok, çünkü benim bir kira sözleşmem yok. Sadece işletme sözleşmem var. Bu durumda benim arsa sahibine borcum olduğuna dair çıkan haberler tamamen gerçek dışıdır. 
2017 yazında işletmemde tehditler altında, zorla senet imzalatıldığının haberi neden yapılmıyor? Ortaklarım tarafından dolandırıldığımın haberi neden yapılmıyor? Kardeşleri sanatçı olmadığı için mi?
 
Bu vatan için herşeyi yapabilecek bir kadınım! Bir kadın olarak tüm bunlar ile savaşırken ne polis, ne devlet yanımda durup bana destek olmadı! Ben tek başıma bu namus ve şeref yoksunu insanlar ile uğraştım ve uğraşmaya devam ediyorum!
 
Haksız yere yapılan hacizler ile beni yıldırmaya çalışıyorlar. Peki benim ticari şirketime yapılan hacizlerin Hadise ile nasıl bir ilgisi olabilir? Haciz için magazin kameraları ile gelinen yer benim ofisim değil.
 
Davamız devam ediyor! Ben haklı olduğum davadan asla vazgeçmem! Herkesin bangır bangır söylediği "Kadına Şiddete Hayır" sözü neden bize gelince "Kadına Şiddete Evet" oluyor? 
Kadın başıma bir şirket kurdum! Takdir edilmem, destek görmem gereken yerde yemediğim tehdit, hakaret kalmadı!
 
Bunca yaşanan problemlerden dolayı La Plaj'ı bu sene açmama kararı aldım. Onlarca ekmek yiyen insanın ekmeği ile oynayanların Allah yanına kar bırakmaz! 
Tekrar söylüyorum ben tehditlere boyun eğmem! Ben savaşırım! Çünkü ben kadınım! Allah'tan başka da kimseye ihtiyaç duymam ve korkmam!"