Müzik

Hadise’nin 36 bin liralık kombini!

Hadise, özellikle son dönemde müzik çalışmalarının yanı sıra stili ve sahne performansları ile de adından sıkça söz ettiriyor. Şu sıralar yeni albümü için çalışmaları hızlandıran ve Yıldız Tilbe’den iki şarkı alan Hadise, bir yandan da konserlerine ve O Ses Türkiye çekimlerine devam ediyor. Sahnede birbirinden cesur kıyafetleri ve sahne şovları ile göz dolduran Hadise, sürekli olarak kıyafetleri ile magazin manşetlerine taşınıyor.


DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI TERCİH EDİYOR!

Uzun zaman stilini kardeşi Derya Açıkgöz’e teslim eden Hadise, geçtiğimiz yıllarda ablası Hülya Açıkgöz ve Derya Açıkgöz ile kavga edince iş ilişkilerini de bitirmişti. Sonrasında Derya Açıkgöz’le barışsa da tarzı için yeni bir rota belirlemişti. Yerli modacılardan ziyade dünyaca ünlü giyim markalarını takip etmeye ve stilinde kullanmaya başlayan Hadise, son aylarda sık sık kıyafetlerine ödediği paralarla gündeme geliyor.

Önceki günlerde bir kombinini paylaşan Hadise’nin elbise, kemer ve ayakkabıdan oluşan kombinine 36 bin lira ödediği öğrenildi. Baştan ayağa Fendi marka giyinen ünlü popçu, elbisesine 17 bin lira kemerine 10 bin lira ve botuna 8 bin 785 lira ödedi. Hadise’nin bu tarzı ve fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Hadise’nin kapalı bulunan elbisesine “Hadise giyim tarzı ile şaşırttı” yorumlarında bulundu.

O Ses Türkiye yarışmasının yılbaşı çekimlerinde kırmızı, göğüs dekolteli bir elbise tercih eden Hadise, bu elbisesini de 18 bin liraya almıştı. Hadise’nin kırmızı elbiseli pozu sonrası göğüslerine slikon yaptırdığı dedikodusu ortaya atılmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu