Hadise’den Sertab Erener’e destek!

Harbiye Açıkhava'da verdiği konser sırasında uğradığı sansürü anlatan Sertab Erener'e Hadise, "Sansürün ve yasakların her zaman karşısındayım!" sözleriyle destek oldu...

Takip Et:

Önceki günlerde Harbiye’de üçüncü konseri için sahneye çıkan Sertab Erener, hem eski yeni şarkıları ile kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatmış hem de çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Konser öncesi göğsünün gözüktüğü bir videonun kesildiğini öğrenen Sertab Erener, tepkisini sahneden vermişti. “Çok sinirlendim ve derin bir yara aldım. Paylaşmak istiyorum.” diyerek konuya anlatmaya başlayan ünlü sanatçı, “Sanat sansürle hiçbir zaman kapatılamaz. Çıplaklık ayıp değildir, buradaki şey ayıptır. Özellikle sanatta sansüre karşıyım. Bir kadının memesi görünüyor diye filmi kesmek felaket” ifadelerini kullandı.

“MARUZ KALDIĞI SANSÜR İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM”

Yaşanan bu olay sonrası Hadise, Sertab Erener’e destek çıktı. Ünlü popçu, “Sansürün ve yasakların her zaman karşısındayım! Sertab Erener’in Harbiye konserinde göstermek için hazırladığı video üzerinden maruz kaldığı sansür için çok üzgünüm.” açıklamasında bulundu. Hadise, Harbiye konserinde giydiği birbirinden cesur kıyafetlerle günlerce konuşulmuştu.