Medya

Hadise’den oyunculuğa yeşil ışık!

Bu yıl 9’uncu sezonu ile ekranlarda olan O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden Hadise, yıllardır çok fazla sinema teklifi aldığını ifade etti. Oyunculuğa sıcak baktığını belirten ünlü şarkıcı, oyuncu olmadığını hatırlatarak kendisine uygun bir senaryo ve kendisini iyi anlatan bir yönetmen ile sinema filmi çekebileceğini söyledi. Şu anda da bir içecek firmasının reklam yüzü olan Hadise, bundan öncede birçok reklam filminde oynamıştı. Ünlü popçu, daha önce ne televizyonda ne de sinemada oyunculuk yapmamıştı. Hadise, kariyeri boyunca farklı deneyimler yaşamak istediğini de söyledi.

Son dönemde sosyal medya paylaşımları ile sık sık magazin gündemine gelen Hadise, Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşmıştı. Hadise’nin bu takipçi sayısına sahte takipçi satın alarak ulaştığı iddia edilmişti. Ünlü popçunun meslektaşı Demet Akalın da Hadise’nin takipçi sayısının sahte olduğunu ve “Araştırdım” diyerek savunmuştu. Hadise ise Demet Akalın’a cevap verip polemiğe girmek istemezken, takipçi satın almadığını ve bu tür durumların nasıl yapıldığını da bilmediğini söyledi. Son olarak Demet Akalın, “Hadise’ye şaka yaptım” başlattığı polemikte çark etmişti.

Instagram’da bir videosu 10 milyon izlenme oranına ulaşabilen Hadise, bir yandan konserlerine devam ederken bir yandan da O Ses Türkiye’de Seda Sayan, Murat Boz ve Beyazıt Öztürk ile jürilik yapmaya devam ediyor. Her bölüm dünyaca ünlü giyim firmalarına ait kıyafetleri tercih eden Hadise, giyimine harcadığı para ile ağızları açık bırakıyor. Ünlü şarkıcı, önceki günlerde giydiği Dior elbiseyi 80 bin liraya almıştı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı