Hadise’den ‘Orta parmak’ hareketi yaptığı olay fotoğrafa açıklama!

Hadise'nin, "Şapkamı sevmeyenlere sürprizim" diyerek parmak hareketi yaptığı fotoğrafa tepki yağdı. Ünlü popçu bunun üzerine, "Abartmayalım gülelim" diye açıklama yaptı...

Hadise'den skandal fotoğrafa açıklama

Hadise şapkalı bir fotoğrafını paylaşıp altına, “Şapkamı beğenmeyenler zoom yapsın, onlara güzel bir hediyem var” şeklinde bir not düşünce sosyal medyada günün olayına imza atmıştı. Çünkü, o fotoğraf yakınlaştırılınca ünlü popçunun orta parmak hareketi yaptığı görülüyordu. Hadise’nin bu paylaşımı büyük tepki gördü.

Gelen tepkilerin artması üzerine ünlü şarkıcı yazılı açıklama yapmak zorunda kaldı. Hadise’nin kendisini, “Sosyal medyayı bu kadar önemsemeyin. Gülmeyi ve güldürmeyi seviyorum daha çok eğlenelim” şeklinde savunması başka bir tartışmayı daha beraberinde getirdi. Birçok kişi, “Müstehcen bir harekete gülmemizi mi bekliyorsun” şeklinde tepki gösterdi.

İşte Hadise‘nin o açıklaması:

“Dün paylaştığım fotoğrafı “skandal” olarak adlandıran herkese birkaç sözüm var.

Bana bel altı yorum yapanlara, ağıza alınmayacak laflar söyleyenlere neden susuyorsunuz? Benim sanatçı olmam insan olduğum gerçeğini değiştirmiyor. Diğer insanlar BANA ya da başkasına küfürlü mesajlar yazarken onlara ‘Bu şekilde bir yorum yazmanız skandal.’ dediğinizi hiç duymadım.

Biraz rahat mı olsak acaba? İnsanlar sosyal medyayı bu kadar ciddiye almasa? Eğlenmek için yapılanları bu kadar sorgulamasa? Ve sadece kötü yorumları değil gelen binlerce eğlenceli yorumu da görüp haber yapsa? Ben eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seviyorum. 2019’da daha çok güleceğiz.”

Hadise'den skandal fotoğrafa açıklama