Hadise’den kendisini silen Aslı Enver’e yanıt!

Aslı Enver, Hadise'yi takipten çıkardı. Ünlü popçunun yanıtı ise, "Sorun etmem" şeklinde oldu...

Takip Et:

Murat Boz’un geçtiğimiz aylarda ayrıldığı eski sevgilisi Aslı Enver, ünlü popçudan kalan tüm hatıraları tek tek sildi. Enver, ilişkisi süresince adı sık sık Boz ile anılan Hadise’yi de hayatından çıkardı. Bir tek Boz’u takip listesinden silmedi. Bu durum henüz yeni bir ilişkiye yelken açmadığı şeklinde yorumlanıyor.

HADİSE’DEN ASLI ENVER OLAYINA İLK YANIT: SORUN ETMEM!
14 Şubat Sevgililer Günü’nde Aslı Enver, sosyal medya hesabında adeta yıllık temizlik yaptı. Güzel oyuncu, şahsına ait Intagram sayfasında 200 kişiyi arkadaş listesinden kaldırdı. O isimlerden biri de popçu Hadise’ydi.

Aslı Enver’in kendisini takipten çıkarmasıyla ilgili bir soruyu yanıtlayan Hadise, “Sorun etmem, kişilerin kendi tercihidir. Ben de kimseyi takip etmiyorum zaten” şeklinde konuştu.

GEÇMİŞTE NELER YAŞANMIŞTI?
Aslı Enver’e, Murat Boz ile aşk yaşadığı 2016-2019 yılları arasında birçok kez Hadise sorulmuştu. Çünkü, “O Ses Türkiye” yarışmasında birlikte jüri üyeliği yapan ikili, zaman zaman samimi kareleriyle gündeme gelmiş ve bu durum Aslı Enver hayranlarından da büyük tepki görmüştü. Üç ünlü de o günlerde magazin muhabirlerinin ısrarlı soruları karşısında, “Sorun yok” mesajları vermişti.

Şu anda son durum ise şu şekilde; Aslı Enver ve Murat Boz hala birbirlerini takip ediyor. Aslı Enver, Hadise’yi sildi. Hadise ise, tüm bunları umursamadığını belirtip, oyuncu Kaan Yıldırım ile başlayan ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya devam ediyor. Hadise ve Kaan Yıldırım’ın aşkı sosyal medyadaki köpekli bir paylaşımla ortaya çıkmıştı. Hadise, Yıldırım’ın sevimli köpeğiyle poz verince aşk söylentileri ayyuka çıkmış ve tarafların sessizliği bu ilişkiyi kabul ettikleri şeklinde yorumlanmıştı.