Hadise’den Derya Açıkgöz’e: “Senin arkanda dağ gibi ablan var!”

Bir dönem arasının açık olduğu kardeşi Derya Açıkgöz'le barışan Hadise, kardeşinin doğum gününü "Zaman geçtikçe kalpler tekrar birleşir. Kalplerimiz bir..." sözleriyle kutladı...

Hadise’nin uzun bir süre menajerliğini ablası Hülya Açıkgöz, stilistliğini ise kardeşi Derya Açıkgöz yapmıştı. Yıllarca birlikte çalışan açıkgöz kardeşlerin sonra arası açılmış ve iş ilişkileri de bitmişti. Hadise ve Hülya açıkgöz’ün maddi sebepler yüzünden arasının bozulduğu iddia edilmişti. Bu süreçte, Hadise’nin annesi Gülnihal Açıkgöz, intihar girişiminde bulunmuştu.

Yaşanan bu tatsız olay sonrası Hadise ve Derya Açıkgöz’ün aralarındaki buzlar eridi. Birlikte tatillere de giden iki kardeş, iş ilişkisine ise devam etmedi. Hadise ve abla Hülya Açıkgöz’ün arasındaki krizin tam anlamıyla aşılamadığı ise biliniyor.

“ZAMAN GEÇTİKÇE KALPLER BİRLEŞİR!”

Ünlü popçu, bugün 31 yaşına giren kardeşi derya’nın doğum gününü sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla kutladı. ”Zaman geçtikçe yaralar kapanır. Zaman geçtikçe kalpler tekrar birleşir.” diyerek küs oldukları dönemin geride kaldığını ifade eden Hadise, yazısını şu sözlerle sürdürdü:

“Kalplerimiz bir… Seni her kötülükten korurum. Senin arkanda dağ gibi ablan var. Ben varım. iyi ki doğdun kuzum, her şey gönlünce olsun Seviyorum seni”