Hadise’den Demet Akalın’a 10 milyonluk yanıt!

Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaşarak en fazla takipçisi olan kadın popçu olma unvanını elde eden Hadise'nın, bu durumu kutladığı paylaşımda meslektaşı Demet Akalın'a gönderme yaptığı öne sürüldü...

Takip Et:

sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Hadise, yaptığı esprili paylaşımlarının yanı sıra cesur pozları ile de dikkat çekiyor. Instagram’daki gönderilerini yoruma kapatarak paylaşmayı tercih eden ünlü popçu, 10 milyon takipçisi sayısını geçti. Hadise, elde ettiği takipçi sayısı ile bütün kadın popçuları gerisinde bırakarak zirveye yerleşti. Ünlü şarkıcı, konserinde kendisini dinlemeye gelen hayranları ile bir video çekerek takipçi sayısını kutladı. Hadise’nin bu paylaşımı kısa sürede 1 milyondan fazla izlendi.

“SENİN INSTAGRAM’DA 10 MİLYON TAKİPÇİN YOK!”

Hadise’nin “Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin yok ki! Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun? Senin Instagram’da 10 Milyon takipçin Y-O-K!” sözleriyle Müge Anlı’nın sosyal medyada dolaşan videosuna atıfta bulunması Demet Akalın’a gönderme olarak algılandı. Akalın’ın Instagram’da 8.4 milyon takipçisi bulunuyor.

DEMET, HADİSE’Yİ SİLDİ

İki ünlü kadın popçunun arası şu sıralar bozuk. Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda önce Hadise’nin şarkısını Instagram hesabından paylaşmış, bu paylaşımdan birkaç gün sonra da Hadise’yi takip etmeyi bırakmıştı. Ünlü şarkıcının Hadise’den cevap alamayınca takibi bıraktığı iddia edilmişti. Başka bir iddia ise Demet Akalın’ın Hadise’nın cesur pozlarından rahatsız olduğu yönündeydi.

DEMET’İN “HADİSE’NİN KOCASI YOK, YALNIZ UYUYOR” SÖZLERİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ…

Harbiye Açıkhava konseri sonrası kendisini mekanın sahibi ilan eden Hadise, yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti. Birçok ünlü şarkıcı Hadise’ye cevap vermişti. Demet Akalın, Hadise’ye yanıt olarak “Her yerin sahibi olsun. Koca yok, yalnız uyuyor.” ifadelerini kullanmış ve ünlü popçunun bu sözleri tepki çekmişti.