Magazin

Hadise’den Ayrılık İddialarına Yanıt

önceki gün Hadise ve Kaan Yıldırım aşkının sona erdiği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Hadise’den ayrılık iddialarına cevap gecikmedi. Hadise Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’in sosyal medya hesabından paylaştığı resimle ayrılık iddialarına cevap verdi. Ayrıntılar haberimizde…

Hadise Kimdir?

Kaan Yıldırım Kimdir?

Ayrılık İddialarına Resimli Yanıt

Oyuncu Kaan Yıldırım 2016 senesinde evlendiği kendisi gibi oyuncu olan Ezgi Eyüboğlu’ndan 2019 senesinde boşanmıştı.
Ezgi Eyüboğlu Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ile beraber olurken Kaan Yıldırım Hadise ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Seda Sayan kimdir?

Ezgi Eyüboğlu kimdir?

Oğulcan Engin Kimdir?

Bir müddettir beraber olan oyuncu Kaan Yıldırım ve Hadise aşlarına dolu dizgin devam ediyorlardı. Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan çiftten ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’in uyurken çekilen resmini Benek ismine açtıkları instagram hesabından yayınlayan hoş şarkıcı, resmi “Palavra haberleri okudukça ben” anekdotu ile paylaştı.

benek-hadise

Geçtiğimiz yılbaşında yaşamında biri olduğunu açıklayan Hadise ilk olarak Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile sosyal medya hesabından resim paylaşarak yeni aşkının sinyallerini vermişti.
Yanında… Yazında, kışında ve tüm baharlarında.”

Kaan Yıldırım ise baba olmak istediğini şu sözlerle dile getirmişti; “Doğru zamanda baba olmak isterim. Aile çok ehemmiyetli bir şey. Benim de babamla aramdaki ilişki mükemmeldir” ifadelerini kullanmıştı..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu