Yaşam

Hadise yeni yaşını kutlamaya doymadı!

22 Ekim’de 34 yaşına giren Hadise, doğum gününde Etiler’de bulunan bir mekandaydı. Doğum günü akşamını yakın arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyerek geçiren ünlü şarkıcı, mekan çıkışı keyifli halleriyle dikkat çekti. Mekan çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Hadise’nin siyah elbisesini tamamladığı kolyesi dikkat çekti. Gucci marka 12 bin liralık kolyenin hediye olup olmadığı sorusu üzerine ünlü popçu, kolyeyi kendisine doğum günü hediyesi olarak aldığını söyledi. Sevgilisi olmadığını ifade eden Hadise, kolyeyi sevgilisi alsa dahi bunu açıklamayacağını ifade etti.

O Ses Türkiye çekimlerinin yanı sıra sahnede de dünyaca ünlü markaların kıyafetlerini tercih eden Hadise, dünya markalarını yakından takip etmesi ile biliniyor. Ünlü popçu, geçtiğimiz haftalarda O Ses Türkiye çekimlerinde giydiği Dior elbise için 81 bin lira harcamıştı. Daha önce stil danışmanı olarak kardeşi Derya Açıkgöz ile çalışan Hadise, kardeşiyle arasının açılması sonrası dünyaca ünlü markaların parçalarını sık kullanmaya başlamıştı.

MEZLEKE OYNAYARAK PASTA ÜFLEDİ

Hadise, yakın arkadaşlarıyla yaptığı kutlamanın yanı sıra O Ses Türkiye çekimlerinde de pasta kesti. Acun Ilıcalı, Hadise’nin Murat Boz, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk’le birlikte pastanın başında olduğu fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlayarak ünlü popçunun doğum gününü kutladı. Hadise başka bir kutlama daha yaptı. Doğum günü boyunca pasta kesmeye doyan Hadise, bu kez mezleke eşliğinde oynayarak pastasını üfledi. Ünlü popçu mezleke oynadığı o anları Instagram hesabından paylaştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu